Scroll to top

Współpracuj z nami!

Jesteśmy otwarci i gotowi na współpracę!

Nasza Fundacja działa w Krakowie i okolicach od 2019 roku. Naszym celem jest rozwój miasta i zachęcanie młodzieży do angażowania się w to razem z nami. Działamy aktywnie nie tylko wśród społeczności ale także na mediach społecznościowych.

Mamy bogate doświadczenie w we współpracy w formie barteru oraz reklamy w social mediach i na wydarzeniach.

Współpracowaliśmy już m.in. ze Stowarzyszeniem ORION, Stowarzyszeniem Dla Miasta, Kolory Holi, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Akademickich, KFC, On Lemon Polska, HappyRolls i Lumberjacks Burgers, ale lista ta jest i mamy nadzieję, że będzie o wiele dłuższa 😉

Interesuje nas przede wszystkim współpraca z ludźmi, firmami i organizacjami, które działają lub chcą zacząć działać na rzecz rozwoju społeczeństwa, zwiększenia dostępu do różnych form kultury, włączyć się w edukację pozaformalną młodzieży, organizować inspirujące szkolenia i warsztaty oraz dzielić się swoim doświadczeniem. Poszukujemy współpracy rzeczowej, finansowej lub merytorycznej. a także możliwości do tworzenia wspólnych projektów!

Co możemy zaoferować od siebie?

  • Dostęp do młodzieży, głównie w wieku ponadgimnazjalnym, która rozwija swoje zainteresowania i talenty i dopiero co zaczyna wybierać swoją życiową drogę i określać cele. Oraz do ludzi aktywnie działających i tych, którzy chcą zacząć. Bo im nas więcej – tym lepiej. Możemy to uczynić dzięki naszym zasięgom w social mediach i stronie internetowej.
  • Notatki, fragmenty wywiadów, informacje o organizacji bądź firmie na Facebook’u, naszej stronie lub wydarzeniu. Organizujemy kreatywne konkursy, w których nagrodą może być spotkanie w danej firmie. Możemy również udostępniać relacje z tego typu spotkań mające na celu ukazanie głównych idei instytucji i jej zaangażowania w różne akcje. Wiele młodych osób nie widzi dla siebie przyszłości w Nowym Sączu, bo nie widzą szansy na znalezienie dobrej pracy. Jesteśmy w stanie pokazać, że organizacje i firmy to przyjazne miejsca, gdzie ludzie pracujący to nie tylko pracownicy fizyczni, ale również wykwalifikowane osoby.

 

Oczywiście rodzaj współpracy będzie ustalany indywidualnie. Jesteśmy zawsze otwarci na inne formy współpracy, razem możemy znaleźć taką formę, która najlepiej będzie spełniała oczekiwania i potrzeby każdej ze stron

  • Możliwość wzięcia udziału w panelu podczas debat, bycie członkiem jury (np. w Hackathonie), wsparcie merytoryczne podczas organizacji wydarzeń oraz w trakcie. W debatach biorą udział osoby, które mają wiele do powiedzenia w ważnych tematach, głównie dotyczących młodzieży i Nowego Sącza.
  • Mamy zamiar organizować projekt spotkań dla aktywnych i tych, którzy chcą być aktywni. Bo jak wiadomo im więcej rąk do pracy tym lepiej. Na pewno przyda nam się pomoc w przeprowadzaniu szkoleń, warsztatów i prelekcji. Jest to również możliwość dla wielu osób do wypromowania się.
  • Organizacje działające z nami otrzymują tytuł oraz certyfikat „Wspierającego Ambasadora Społecznego” . Oferujemy również potwierdzenie pisemne do czego się zobowiązujemy.
  • Umieszczenie logo na plakatach, ulotkach, banerach itp.

Napisz do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do zakładki Kontakt

0

uczestników Festiwali Kolorów

0

Ambasadorów Społecznych

0

lat działania

0

filary Ambasady

Partnerzy