Scroll to top

Ambasada UX

Ambasada UX to projekt, w którym stawiamy na wzajemne wymiany umiejętności. Przedsięwzięcie ma na celu wspieranie organizacji pozarządowych w rozwiązywaniu ich wszelakich problemów dotyczących promocji ale także funkcjonowania i zarządzania.

W nasz zakres wchodzi kreowanie i przygotowywanie aplikacji oraz stron na potrzeby działalności NGO, ale także projektowanie usług.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu User Experience tam, gdzie dana organizacja tego najbardziej potrzebuje.

Jednocześnie wspieramy rozwój osób kształcących się w tym zakresie. Wiemy, że początki w danej dziedzinie są trudne i najciężej przychodzi znalezienie pierwszych projektów. Dlatego dzięki uczeniu się w praktyce, grupa pod okiem ekspertów przygotowuje realne projekty, które potem można umieszczać w portfoliach.

Jeśli jesteś początkującym UXowcem, chcącym pogłębić tajniki wiedzy, ekspertem szukającym upustu dla swojego talentu i doświadczenia lub członkiem organizacji NGO, której brakuje czegoś z naszego zakresu usług- daj nam znać!

Jeśli natomiast reprezentujesz NGO z Krakowa i potrzebujesz wsparcia związanego z stroną lub aplikacją, a przy okazji możesz podzielić się z nami swoją wiedzą – napisz do nas!

Forma wydarzenia:

  • Spotkania 2 razy w miesiącu
  • Spotkanie warsztatowe
  • Spotkanie podsumowujące prace projektowe

Aktualnie zrealizowaliśmy lub realizujemy projekty dla:

  • Fundacja U-Work
  • Fundacja Kraina Zdrowia
  • Krakowskie Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców

Jesteś NGOsem, który potrzebuje wsparcia?

Wpisz się do bazy!

Chcesz z nami współpracować przy tym wydarzeniu?

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Obserwuj nas!