Scroll to top

Dziś jest dobry dzień na działanie!

Rąk do pracy nigdy dość. Zwłaszcza gdy mamy jeden, wspólny cel i chcemy się rozwijać jak nigdy dotąd. Ale nie tak jak zwykle – w nudny, biurkowy sposób. Lepiej – wśród innych, tak samo ambitnych i zaangażowanych ludzi jak my!

Brzmi zachęcająco? 😉 zjedź niżej i poznaj szczegóły.

Działaj z nami!

Ambasada Społeczności to nie tylko festiwale kolorów, imprezy i pisanie kredą po chodnikach. Stawiamy na najważniejsze – czyli ludzi zaangażowanych, polnych motywacji i chęci do pracy.

Do zespołu Przyjaciół Ambasady, w przeciwieństwie do Młodych Ambasadorów, szukamy  już ludzi nieco starszych i z pewnym doświadczeniem. Takich, którzy studiują lub pracują i chcieliby działać na rzecz miasta i młodzieży poprzez wsparcie merytoryczne, rzeczowe lub też finansowe.

Szukamy ludzi, którzy chcieliby podzielić się z nami swoją wiedzą, sukcesami, ale i porażkami, które uczą w formie szkoleń i doradztwa w zakresie: marketingu, komunikacji, zarządzania projektami, zarządzania zespołem, pozyskiwania funduszy oraz  pisania wniosków o granty, księgowości.

Jesteśmy też oczywiście otwarci na nowe pomysły, które warto przedyskutować i zrealizować. Chętnie pomożemy i zaangażujemy ludzi w organizację konkretnych wydarzeń 😀

Jeśli jesteś zainteresowany i czujesz, że to coś dla ciebie… Czekamy!

Napisz do nas!