Scroll to top

Poznaj Ambasadę!

Jesteśmy zgraną grupą młodych ludzi o wielu zainteresowaniach, pomysłach i z ogromnym zapałem do pracy. Jesteśmy aktywni w Nowym Sączu już od 2013 r. i na corocznym Festiwalu Kolorów nasza działalność się nie kończy. Od 2019 roku działamy pod marką Ambasada Społeczności

Celem działania Fundacji Ambasada Społeczności jest wspieranie rozwoju społeczeństwa lokalnego i obywatelskiego.

Jako iż kreatywności nigdy za wiele mamy na swoim koncie już sporo ciekawych projektów takich jak Młodzi Aktywni Sądeczanie, Młody Sącz i Inna Szkoła.

Jako MAS zajmujemy się organizacją Festiwalu Kolorów, Kina Plenerowego, akcji społecznych, Flash Moby (serio, kiedyś spaliśmy w piżamach na rynku) i Saczlove Festival.

Młody Sącz najbardziej zainteresuje miłośników debat i długich dyskusji z osobami, które również chcą dla miasta jak najlepiej. W tym projekcie uczymy się jak wpływać na miasto i jak robić to skutecznie

Inna Szkoła dla maniaków nauki i osób, które lubią poznawać nowe rzeczy to projekt wręcz stworzony. Pełen szkoleń i warsztatów prowadzonych przez ludzi z pasją, a także stałych projektów takich jak Projekt Językowy.

Chcesz z nami współpracować?

Masz pomysł?

Obserwuj nas!

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli jesteś ciekawy(a) tego co robimy i jak to robimy poczytaj o naszych filarach

Chcesz coś zmienić?

0

uczestników Festiwali Kolorów

0

Ambasadorów Społecznych

0

lat działania

0

filary działalności

Partnerzy