Scroll to top

Dziś jest dobry dzień na działanie!

Słuchaj, nie ma co przesypiać swojego nastoletniego życia w szkole i na nudnych zajęciach dodatkowych. Wpadnij do nas i zmień świat na lepsze (SERIO!)

Zjedź niżej, kliknij w interesujące Cię pytanie  i poznaj szczegóły 🙂

Dlaczego warto?

Nasze ulubione, najczęściej zadawane pytania: „Cóż z tego będę miał/miała?” „Czy nie lepiej w tym czasie się pouczyć? Albo poleniuchować?Otóż nie!

Ambasada Społeczności daje Wam coś czego nie dostaniecie czytając podręczniki, ucząc się matmy, czy grając po nocach w gry komputerowe.

Daje Wam coś czym będziecie mogli szpanować przez następne lata, coś co wyróżni was z tłumu, określi i sprawi że na Waszej twarzy pojawi się uśmiech.

Są to piękne wspomnienia i zapas doświadczenia. Możliwość poznania ogromnej ilości osób, o przeróżnych zainteresowaniach, aspiracjach i charakterach oraz planach na przyszłość, dla których życie nie kończy się na szkole 😉

Czy się nadaję?

Kolejne świetne pytanie! I odpowiedź w sumie prosta: Jeśli czujesz, że masz czas, dobre chęci, zapał i odrobinę motywacji… Bingo!

Trafiłeś w idealne miejsce.

Co będę robił?

Każdy z nas ma inne zainteresowania i talenty, a jednym z naszych celów jest ich rozwijanie. Dlatego jeśli czujesz się w czymś dobry to otrzymasz zadania i obowiązki z tym właśnie związane. To ważne aby każdy czuł się na odpowiednim miejscu i nie męczył się z czymś czego nie lubi. To nie szkoła 😉

Stawiamy na pracę w grupie, spotykamy się, omawiamy projekty, rozdzielamy zadania, a to wszystko dzieje się w kawiarni, z herbatką, ciastkiem i dawką dobrego humoru. Nie zostaniesz z niczym sam. Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy gotowi. Czegoś nie rozumiesz? Zapytaj, wyjaśnimy. Masz nowy pomysł? Opowiadaj!

Jak dołączyć?

Aby dołączyć wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i poznasz szczegóły!

Zapoznałem się z warunkami ochrony danych osobowych określonych w Polityce Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Fundację Ambasada Społeczności moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu otrzymania odpowiedzi na zgłoszone przeze mnie zapytanie.*

Poznałem dużo różnych ludzi, znalazłem prace, stałem się bardziej społeczną osobą
Zrozumiałem ze szkoła nie jest najważniejsza rzeczą, co wiele osób z rodziny próbowało mi wmówić

— Kuba

MAS był dla mnie pierwszym kontaktem z trochę ``dorosłą``, a jednak ciągle znaną rzeczywistością. Poznałam ludzi, którzy czują, że mają wpływ na otaczający świat i razem z nimi ciągle uczę się jak zmieniać rzeczywistość. W MASie zaczęłam robić to, co wcześniej budziło we mnie strach

— Justyna

Oprócz tego ze działamy na rzecz innych poznajemy super ludzi plus atmosfera naszych spotkaniach jest jak w rodzinie

— Gabrysia

MAS to organizacja pełna niezwykłych ludzi. Każdy jest inny, ma inne cele, talenty, upodobania, a mimo to nie czuje się wyobcowany. To niezwykłe, że wspólnymi siłami możemy zdziałać tyle rzeczy!

— Magda

Uważam, że mas to świetne miejsce dla osób które chcą się rozwijać na wielu płaszczyznach, daje możliwość zdobycia doświadczenia bez odbywania nudnych kursów czy szkoleń. Pokazuje jak organizuje się wydarzenia od poczatku, krok po kroku, zachęca do kreatywności i daje pole do popisu w tej dziedzinie. Jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chce się poznawać ludzi i miło spędzić czas, dodatkowo zyskując różne doświadczenia i umiejętności.

— Kasia